Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 66059
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 66059 Gas Ram Vieler 600n
Item:
#1840929
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 66059 |
| Manufacturer Part # | 66059 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 66059 Gas Ram Vieler 600n
$178.56
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 66059 Gas Ram Vieler 600n