Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 72334
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 72334 Dist Spor 1613 2 3/16 .5
Item:
#1523433
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 72334 |
| Manufacturer Part # | 72334 |
| Height | 1.2" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 72334 Dist Spor 1613 2 3/16 .5
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 72334 Dist Spor 1613 2 3/16 .5
