Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 72858
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 72858 Coil Dx 6.0x17 8r 38/48
Item:
#1523517
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 72858 |
| Manufacturer Part # | 72858 |
| Height | 12" |
| Width | 12" |
| Depth | 30" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 72858 Coil Dx 6.0x17 8r 38/48
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 72858 Coil Dx 6.0x17 8r 38/48