Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 72883 Liquid Valve
Item:
#1523453
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 72883 |
| Manufacturer Part # | 72883 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 72883 Liquid Valve
$192.34
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 72883 Liquid Valve
