Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 73129
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 73129 Liquid Line Svo45a
Item:
#1523521
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 73129 |
| Manufacturer Part # | 73129 |
| Height | 1.6" |
| Width | 13.6" |
| Depth | 17.55" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 73129 Liquid Line Svo45a
$240.19
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 73129 Liquid Line Svo45a
