Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Structural Concepts .
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 99203
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Structural Concepts 99203 Maximum Load Level Label
Item:
#1523728
Technical details
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 99203 |
| Manufacturer Part # | 99203 |
| Height | 2.2" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 10.4" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Structural Concepts 99203 Maximum Load Level Label
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 99203 Maximum Load Level Label
