Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Styleline 2907-KIT Door Hinge Repair Kit To P
Item:
#1841562
Technical details
| Manufacturer | Styleline |
|---|---|
| Model Number | 2907-KIT |
| Manufacturer Part # | 2907-KIT |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Styleline 2907-KIT Door Hinge Repair Kit To P
$157.04
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Styleline 2907-KIT Door Hinge Repair Kit To P