$134.60
$216.00
Compare Price
You save
$81.40
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Styleline 5595BSFE Door Gasket 23 15/32 X 29 11/32
Item:
#1196424
Technical details
| Fits with Manufacturer | Styleline |
|---|---|
| Model Number | 5595BSFE |
| Manufacturer Part # | 5595BSFE |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Styleline 5595BSFE Door Gasket 23 15/32 X 29 11/32
$134.60
$216.00
You save
$81.40
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Styleline 5595BSFE Door Gasket 23 15/32 X 29 11/32