Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Styleline G5B73WDUP1 Gasket
Item:
#2228683
Technical details
| Manufacturer | Styleline |
|---|---|
| Model Number | G5B73WDUP1 |
| Manufacturer Part # | G5B73WDUP1 |
| Height | 4" |
| Width | 13" |
| Depth | 17" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Styleline G5B73WDUP1 Gasket
$294.57
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Styleline G5B73WDUP1 Gasket