Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sunkist 8-2BR Bulb Orange Med/rectangular
Item:
#1523622
Technical details
| Manufacturer | Sunkist |
|---|---|
| Model Number | 8-2BR |
| Manufacturer Part # | 8-2BR |
| Height | 2.1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.6" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sunkist 8-2BR Bulb Orange Med/rectangular
$40.79
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sunkist 8-2BR Bulb Orange Med/rectangular