Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other B204
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sunkist B204 Wedger 8 Wedge Bar Buddy
Item:
#1139446
Technical details
| Manufacturer | Sunkist |
|---|---|
| Model Number | B204 |
| Manufacturer Part # | B204 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 3.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Sunkist B204 Wedger 8 Wedge Bar Buddy
$150.68
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sunkist B204 Color White, Material Plastic, Stainless Steel Blades, Type 8-section Wedger, Nsf Certified Y
