Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other B3
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Sunkist B3 Crock W/lid 2.7 Qt 152 Clear
| Manufacturer | Sunkist |
|---|---|
| Model Number | B3 |
| Manufacturer Part # | B3 |
| Height | 6.88" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sunkist B3 Color Clear, Material Plastic, Capacity 2.6 L, 2.7 Qt, Includes Snap-tight Lid, Type Container, Nsf Certified Y
