Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other S-101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sunkist S-101 Complete Sectionzr 4wedg
Item:
#1913730
Technical details
| Manufacturer | Sunkist |
|---|---|
| Model Number | S-101 |
| Manufacturer Part # | S-101 |
| Height | 13" |
| Width | 17" |
| Depth | 17" |
| Weight | 18.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sunkist S-101 Complete Sectionzr 4wedg
$385.20
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sunkist S-101 Complete Sectionzr 4wedg