Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other S-19
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sunkist S-19 Cover Wedge Cup 10 Wedge
Item:
#1181650
Technical details
| Manufacturer | Sunkist |
|---|---|
| Model Number | S-19 |
| Manufacturer Part # | S-19 |
| Height | 0.25" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sunkist S-19 Color Yellow, Outer Diameter 5-1/4", 133 Mm

