$96.70
$109.00
Compare Price
You save
$12.30
(11%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other S-22
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sunkist S-22 Wedger 10 Wedge W/cover
Item:
#1181537
Technical details
| Manufacturer | Sunkist |
|---|---|
| Model Number | S-22 |
| Manufacturer Part # | S-22 |
| Height | 6" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 1.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Sunkist S-22 Wedger 10 Wedge W/cover
$96.70
$109.00
You save
$12.30
(11%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sunkist S-22 Color Yellow, Weight 1.161 Lb

