$66.62
$84.00
Compare Price
You save
$17.38
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sunkist S-30B Blade Cup Only 3n1
Item:
#1852087
Technical details
| Manufacturer | Sunkist |
|---|---|
| Model Number | S-30B |
| Manufacturer Part # | S-30B |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.88 lbs |
| Weight | 1.88 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sunkist S-30B Blade Cup Only 3n1
$66.62
$84.00
You save
$17.38
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sunkist S-30B Blade Cup Only 3n1