$29.34
$37.00
Compare Price
You save
$7.66
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other S-9
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sunkist S-9 Wedge Plunger Sw
Item:
#1132629
Technical details
| Manufacturer | Sunkist |
|---|---|
| Model Number | S-9 |
| Manufacturer Part # | S-9 |
| Height | 5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sunkist S-9 Wedge Plunger Sw
$29.34
$37.00
You save
$7.66
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sunkist S-9 Wedge Plunger Sw

