Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other S34
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Sunkist S34 Corer Apple Set 6wedge W/cover
| Manufacturer | Sunkist |
|---|---|
| Model Number | S34 |
| Manufacturer Part # | S34 |
| Height | 5.75" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sunkist S34 Color Green, Material Plastic, Height 4 3/4", 120 Mm, Outer Diameter 5 1/4", 133 Mm, Includes # 285-1045 Wedger Cup Cover, Type 6 Section, Thread 41632, Centers 3", 76 Mm
