$74.55
$94.00
Compare Price
You save
$19.45
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hubbell .
- Authorized Hubbell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hubbell S4B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sunkist S4B Slice Blade Sw
Item:
#1132633
Technical details
| Manufacturer | Sunkist |
|---|---|
| Model Number | S4B |
| Manufacturer Part # | S4B |
| Height | 4" |
| Width | 3" |
| Depth | 2.8" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sunkist S4B Slice Blade Sw
$74.55
$94.00
You save
$19.45
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sunkist S4B Slice Blade Sw
