$49.73
$66.00
Compare Price
You save
$16.27
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other S5B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sunkist S5B Cup Blade 4 Section W/cover
Item:
#1138993
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Sunkist |
|---|---|
| Model Number | S5B |
| Manufacturer Part # | S5B |
| Height | 3" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Sunkist S5B Cup Blade 4 Section W/cover
$49.73
$66.00
You save
$16.27
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sunkist S5B Type 4-section
