Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other A-14-023-2-SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sure Shot A-14-023-2-SP Solenoid Only 3"high Mounting Bkt 37i10
Item:
#1203659
Technical details
| Manufacturer | Sure Shot |
|---|---|
| Model Number | A-14-023-2-SP |
| Manufacturer Part # | A-14-023-2-SP |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sure Shot A-14-023-2-SP Solenoid Only 3"high Mounting Bkt 37i10
$239.90
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sure Shot A-14-023-2-SP Solenoid Only 3"high Mounting Bkt 37i10