Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sure Shot A-31-015-065-4-SP Side Con Kit /w A 22 065 4
Item:
#1523808
Technical details
| Manufacturer | Sure Shot |
|---|---|
| Model Number | A-31-015-065-4-SP |
| Manufacturer Part # | A-31-015-065-4-SP |
| Height | 1.2" |
| Width | 7" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 0.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sure Shot A-31-015-065-4-SP Side Con Kit /w A 22 065 4
About this item
Product Details
Product Details
Sure Shot A-31-015-065-4-SP Side Con Kit /w A 22 065 4
