Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sure Shot A-31-022-SP Service Kit Hopper Assembly Set
Item:
#1523816
Technical details
| Manufacturer | Sure Shot |
|---|---|
| Model Number | A-31-022-SP |
| Manufacturer Part # | A-31-022-SP |
| Height | 5.5" |
| Width | 14" |
| Depth | 17.75" |
| Weight | 2.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sure Shot A-31-022-SP Service Kit Hopper Assembly Set
About this item
Product Details
Product Details
Sure Shot A-31-022-SP Service Kit Hopper Assembly Set
