Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sure Shot A-99-013-SP Thumbscrew Black Plastic 1/4" X 1 1/4"
Item:
#1203554
Technical details
| Manufacturer | Sure Shot |
|---|---|
| Model Number | A-99-013-SP |
| Manufacturer Part # | A-99-013-SP |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sure Shot A-99-013-SP Thumbscrew Black Plastic 1/4" X 1 1/4"
$15.39
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sure Shot A-99-013-SP Thumbscrew Black Plastic 1/4" X 1 1/4"