Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sure Shot A04-050SP Hopper With O Ring Ac Fs5 1 5/8" X 4" X 17
Item:
#1203551
Technical details
| Manufacturer | Sure Shot |
|---|---|
| Model Number | A04-050SP |
| Manufacturer Part # | A04-050SP |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 17" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sure Shot A04-050SP Hopper With O Ring Ac Fs5 1 5/8" X 4" X 17
$59.76
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sure Shot A04-050SP Hopper With O Ring Ac Fs5 1 5/8" X 4" X 17