$319.69
$406.48
Compare Price
You save
$86.79
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 072899
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 072899 Sheet Releasec842 44 45 Bx 9
Item:
#1438442
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 072899 |
| Manufacturer Part # | 072899 |
| Height | 2.9" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 1.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer 072899 Sheet Releasec842 44 45 Bx 9
$319.69
$406.48
You save
$86.79
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 072899 Sheet Releasec842 44 45 Bx 9