Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 081621
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 081621 Shield Splash 434
Item:
#1438634
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 081621 |
| Manufacturer Part # | 081621 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 15" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer 081621 Shield Splash 434
$104.75
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 081621 Shield Splash 434