$39.95
$49.72
Compare Price
You save
$9.77
(20%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 083086-SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 083086-SP Cup Measuring 18 Oz (2 Per Pk)
Item:
#1437338
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 083086-SP |
| Manufacturer Part # | 083086-SP |
| Height | 4" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer 083086-SP Cup Measuring 18 Oz (2 Per Pk)
$39.95
$49.72
You save
$9.77
(20%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 083086-SP Cup Measuring 18 Oz (2 Per Pk)