Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 085351
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 085351 Cover Hopper Black161
Item:
#1438530
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 085351 |
| Manufacturer Part # | 085351 |
| Height | 2.4" |
| Width | 13.4" |
| Depth | 18.05" |
| Weight | 3.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer 085351 Cover Hopper Black161
$193.80
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 085351 Cover Hopper Black161