Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 085699-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 085699-1 Tray Drip C791/c794
Item:
#1438095
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 085699-1 |
| Manufacturer Part # | 085699-1 |
| Height | 4" |
| Width | 5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer 085699-1 Tray Drip C791/c794
$136.53
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 085699-1 Tray Drip C791/c794