$12.21
$15.53
Compare Price
You save
$3.32
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 13072
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 13072 Brush (double Ended)
Item:
#1137769
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 13072 |
| Manufacturer Part # | 13072 |
| Height | 18" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer 13072 Brush (double Ended)
$12.21
$15.53
You save
$3.32
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 13072 Type Double Ended

