Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 15176-3
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 15176-3 Single Mix Feed
Item:
#1201570
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 15176-3 |
| Manufacturer Part # | 15176-3 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 10.55" |
| Weight | 1.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer 15176-3 Single Mix Feed
$185.97
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 15176-3 Single Mix Feed