Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 26533-X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 26533-X Drive Shaft Removal Tool
Item:
#1147822
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 26533-X |
| Manufacturer Part # | 26533-X |
| Height | 2.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 32.5" |
| Weight | 4.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer 26533-X Drive Shaft Removal Tool
$314.30
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 26533-X Drive Shaft Removal Tool

