$825.34
$857.04
Compare Price
You save
$31.70
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer aftermarket .
- Engineered to match existing Taylor Thermometer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Taylor Thermometer 30272SERX
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 30272SERX Freezer Door Assembly 358/359/758/772
Item:
#1137832
Technical details
| Fits with Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 30272SERX |
| Manufacturer Part # | 30272SERX |
| Height | 7" |
| Width | 7" |
| Depth | 18" |
| Weight | 4.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Taylor Freezer 30272SERX Freezer Door Assembly 358/359/758/772
$825.34
$857.04
You save
$31.70
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 30272SERX Freezer Door Assembly 358/359/758/772

