$125.11
$200.79
Compare Price
You save
$75.68
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer aftermarket .
- Engineered to match existing Taylor Thermometer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Taylor Thermometer 31324K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 31324K Bearing Kit Rear Shell 358
Item:
#1152005
Technical details
| Fits with Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 31324K |
| Manufacturer Part # | 31324K |
| Height | 1" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Taylor Freezer 31324K Bearing Kit Rear Shell 358
$125.11
$200.79
You save
$75.68
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 31324K Bearing Kit Rear Shell 358

