Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 41103
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 41103 Blade Scraper 16" L Scalloped
Item:
#1436635
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 41103 |
| Manufacturer Part # | 41103 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer 41103 Blade Scraper 16" L Scalloped
$15.72
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 41103 Color White, Material Plastic, Length 16", 406 Mm