KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer aftermarket .
- Engineered to match existing Taylor Thermometer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Taylor Thermometer 46238
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 46238 Clip Scraper Blade 8 3/4"
| Fits with Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 46238 |
| Manufacturer Part # | 46238 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 46238 Material Steel, Length 8 3/4", 222 Mm, Width 5/8", 16 Mm, Inner Diameter 1/4", 6 Mm, Depth 1/8", 3 Mm, Screw Centers 1", 25 Mm

