Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 47734
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 47734 Valve Draw
Item:
#1137777
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 47734 |
| Manufacturer Part # | 47734 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer 47734 Valve Draw
$73.57
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 47734 Color White, Length 4 11/16", 119 Mm, Inner Diameter 1/4", 6 Mm, Outer Diameter 1 1/16", 27 Mm
