$97.84
$111.76
Compare Price
You save
$13.92
(12%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 49069
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 49069 Taylor 0 Skirt Air Flow 0 62340ac
Item:
#1841808
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 49069 |
| Manufacturer Part # | 49069 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer 49069 Taylor 0 Skirt Air Flow 0 62340ac
$97.84
$111.76
You save
$13.92
(12%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 49069 Taylor 0 Skirt Air Flow 0 62340ac