$178.68
$357.92
Compare Price
You save
$179.24
(50%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 59785
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 59785 Taylor 0 Knob Inner Regul Ator Tube
Item:
#1841897
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 59785 |
| Manufacturer Part # | 59785 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer 59785 Taylor 0 Knob Inner Regul Ator Tube
$178.68
$357.92
You save
$179.24
(50%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 59785 Taylor 0 Knob Inner Regul Ator Tube