Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 66621
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 66621 Taylor 0 Bracket Flow Con Trol Retainer
Item:
#1841898
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 66621 |
| Manufacturer Part # | 66621 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer 66621 Taylor 0 Bracket Flow Con Trol Retainer
$215.07
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 66621 Taylor 0 Bracket Flow Con Trol Retainer