Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 66696
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 66696 Drip Tray "new Style" 358
Item:
#1147581
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 66696 |
| Manufacturer Part # | 66696 |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer 66696 Drip Tray "new Style" 358
$44.45
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 66696 Dimensions 9 X 6 X 1.5

