Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 70847 (FDW) Divider (lane) Double 9 3/8" X 24" X 7/8"
Item:
#1333792
Technical details
| Fits with Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 70847 (FDW) |
| Manufacturer Part # | 70847 (FDW) |
| Height | 1.5" |
| Width | 9.38" |
| Depth | 24" |
| Weight | 2.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Taylor Freezer 70847 (FDW) Divider (lane) Double 9 3/8" X 24" X 7/8"
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 70847 (FDW) Divider (lane) Double 9 3/8" X 24" X 7/8"


