Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 70848 (FDW) Stage 3 Lane Divider Taylor Grill
Item:
#1436634
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 70848 (FDW) |
| Manufacturer Part # | 70848 (FDW) |
| Height | 6.7" |
| Width | 16.2" |
| Depth | 25.2" |
| Weight | 15.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer 70848 (FDW) Stage 3 Lane Divider Taylor Grill
$838.35
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 70848 (FDW) Stage 3 Lane Divider Taylor Grill

