Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 70932-SER Rear Left Platen Hook
Item:
#1151781
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 70932-SER |
| Manufacturer Part # | 70932-SER |
| Height | 0.25" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer 70932-SER Rear Left Platen Hook
$109.95
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 70932-SER Rear Left Platen Hook