FREE Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 79639-22
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 79639-22 Heater Cast 208v 1800w
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 79639-22 |
| Manufacturer Part # | 79639-22 |
| Height | 1" |
| Width | 7" |
| Depth | 10" |
| Weight | 5.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 79639-22 Color Gray, Material Aluminum, Length 7", Width 9 3/4", Voltage 208 V Ac, Electrical Wattage 1800, Depth 3/4"

