Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 86097
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer 86097 Gasket Pump Valve
Item:
#1181131
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 86097 |
| Manufacturer Part # | 86097 |
| Height | 0.03" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer 86097 Gasket Pump Valve
$6.90
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 86097 Gasket Pump Valve