Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Freezer .
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer TAF052451-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer TAF052451-1 Transmitter Foot Pedal
Item:
#1137958
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | TAF052451-1 |
| Manufacturer Part # | TAF052451-1 |
| Height | 6.7" |
| Width | 7" |
| Depth | 10.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer TAF052451-1 Transmitter Foot Pedal
$239.30
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer TAF052451-1 Transmitter Foot Pedal