Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer TAFR70113 Gasket Braided Hi Temp Per Foot
Item:
#1150932
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | TAFR70113 |
| Manufacturer Part # | TAFR70113 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer TAFR70113 Gasket Braided Hi Temp Per Foot
$2.81
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer TAFR70113 Gasket Braided Hi Temp Per Foot