Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Taylor Thermometer .
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer TAFX49463-94
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Taylor Freezer TAFX49463-94 Tune Up Kit A (f/ C602)
Item:
#1180885
Technical details
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | TAFX49463-94 |
| Manufacturer Part # | TAFX49463-94 |
| Height | 3.25" |
| Width | 11.7" |
| Depth | 14.35" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Taylor Freezer TAFX49463-94 Tune Up Kit A (f/ C602)
$181.04
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer TAFX49463-94 Tune Up Kit A (f/ C602)

